PORTFOLIO

AreaHouse

Opis realizacji

Dla sieci biur nieruchomości stworzyliśmy stronę, która oddaje jej status oraz pokazuje nowatorski charakter. Zlecenie zostało wykonane w kolorach odpowiadającym logo firmy – żółty oraz zielony. Grafiki zostały wybrane w konsultacji z klientem. Są one lekkie, nie męczą oka. Strona oprócz podstawowych informacji oraz formularzy kontaktowych posiada system pozwalający wystawiać pozyskane nieruchomości.

Jarton

Opis realizacji

Dla centrum handlowego stworzyliśmy stronę internetową, która oddaje charakter działalności. Ustaliliśmy z klientem koncept strony, i wzięliśmy się do pracy. Wszystko jest czyste oraz przejrzyste. Kolory odpowiadają logo, jednocześnie nie są męczące dla klienta. Dobraliśmy tematyczne grafiki, odtworzyliśmy zaproponowany projekt. Oprócz podstawowych danych na stronie znajduje się zakładka z informacjami usługach oraz informacja o rekrutacji.

Underground Boxing Night

Opis realizacji

Dla federacji bokserskiej stworzyliśmy bardzo prostą stronę, która zawiera podstawowe informacje. Jest ona tworzona w ciemnych kolorach co odpowiada koncepcji naszego klienta. Zajęliśmy się również przygotowaniem logo. Jest ono widoczne na stronie.

Leonella

Opis realizacji

Dla salonu/pracowni krawieckiej stworzyliśmy: stronę, logo, postawiliśmy media społecznościowe, zarejestrowaliśmy działanie w Google. Jest to w stylu takich jakie lubimy robić. Czysta, prosta oraz przejrzysta. Nie męczy oka mają jednocześnie wszystkie cechy/funkcjonalności jakie powinna mieć Z czasem istnieje możliwość rozwijania witryny, lecz decyzja należy do właściciela.

Scroll to Top